Inteligentne domy

Inteligentny dom to bezpieczeństwo i wygoda. Automatyka domowa pozwala jednym gestem - dotknięciem w ipadzie, lub na panelu TOUCH SCREEN wciśnięciem jednego przycisku w pilocie przyciemnić światła, włączyć nastrojową muzykę. Rolety bezszelestnie otworzyc lub zamknąć na okna. Systemy alarmowe są włączane automatycznie po wyjściu z domu. Kamery czuwają nad bezpieczeństwem domowników i dóbr. Gdy czujniki zarejestrują spadek temperatury na zewnątrz, systemy sterowania domem zwiększą przepływ ciepłej wody w grzejnikach i panelach aby temperatura wewnątrz pozostała dokładnie taka sama. Inteligentny budynek dostosowywuje się do Twoich potrzeb.

Automatyka wjazdów

Automatyzacja bram wjazdowych i garażowych. Słupki blokady elektryczne chowane w ziemie. Szlabany wjazdowe. Wszystko sterowane z pilota-breloka-karty-telefonem GSM. Zdalne sterowania kilku kanałowe z kodem zmiennym losowo.


 

SOLAR syrena 868Mhz

Zewnętrzna SOLAR syrena przeznaczona do zestawow alarmowych. Syrena jest całkowicie bezprzewodowa. Pracuje na częstotliwości 868Mhz. Zasięg pracy do 100m w terenie otwartym. Może współpracować z każdym systemem alarmowym. posiada wew baterie rozruchowa i akumulator 12V. Akumulator jest ciągle testowany i doładowywany z solarnych ogniw. Cena z montarzem dodatkowej syreny już od £130.

Pilot alarmu Touch Screen 3,5"

Pilot zdalnego sterowania do alarmu Touch Screen 3,5". Posiada 4 przyciski funkcyjne dowolnego przeznaczenia. Kazdy z przycisków można oprogramować 1 z ośmiu funkcjii np: włącz/ wyłącz alarm, przycisk napadowy, sterowanie bramą wjazdowa,sterowanie oswietleniem zew, właczenie funkcji nocnej czy kasowanie alarmu. Zasięg pracy do 100m w terenie otwartym.

Pilot alarmu Touch Screen 5"

Pilot zdalnego sterowania systemem alarmowym Touch Panel 5" firmy PARADOX Canada. 

- pilot umożliwia dwukierunkową komunikację z systemem (wysyłanie sygnałów sterujących i odbieranie sygnału o stanie partycji)
- informuje dźwiękowo i wizualnie o stanie partycji 1 i 2 bez konieczności zmiany stanu partycji (klawisz informacyjny i )
- niezależna sygnalizacja dźwiękowo i wizualnie uzbrajania / rozbrajania w trybie pełnym ARM, nocnym SLEEP, obwodowym STAY oraz wyłączenia systemu OFF, opóźnienia wejścia, opóźnienia wyjścia i alarmu
- jest wyposażony w klawiaturę numeryczną umożliwiającą dodatkowe zabezpieczenie uzbrojenia / rozbrojenia koniecznością wprowadzenia kodu
- dodatkowe przyciski / kombinacje przycisków służące do aktywacji 6 wyjść PGM lub aktywacji alarmów PANIC
- częstotliwość pracy 433 lub 868 MHz
- wodoodporność
- możliwość pracy w trybie diagnostycznym do sprawdzania zasięgu radiowego urządzeń oraz poziomu zakłóceń

Wideodomofon IP NOWOŚĆ

Dwukierunkowe video na cały świat.
Wideo domofon bazuje na międzynarodowym standardzie telefonii wideo VoIP/SIP. gdy dzwoni dzwonek u drzwi, zestawiane jest połączenie z standardowym wideotelefonem IP lub z komputerem PC po sieci (LAN/WAN/Internet). Oznacza to, że gdziekolwiek na świecie można podjąć wideorozmowę z gościem u swoich drzwi jak również otworzyć zdalnie drzwi.

Pełny podgląd bez martwych stref
Hemisferyczna (360 stopni) kamera o wysokiej rozdzielczości przy drzwiach obserwuje cały obszar wejściowy - od ściany do ściany i od podłogi do sufitu - tak, że nie ma obszarów niewidocznych.

Zapis z dźwiękiem
Wideo domofon także informuje domownika o tym kto był przed domem podczas jego nieobecności. Jest to możliwe, ponieważ kamera potrafi rejestrować automatycznie w sposób ciągły lub zdarzeniowy - np. gdy ktoś dzwoni do drzwi lub gdy kamera wykryje ruch. Cena z montażem od £2600.

Rolety Elektryczne

Rolety sterowane elektrycznie przełącznikiem i z pilota. Zasilanie 230V jak również 24V. Roleta 130cm szerokośc x 310cm wysokość cena z montażem już od £450

Karnisze elektryczne

Karnisze sterowane elektrycznie. Karnisze sterowane elektrycznie przełącznikiem i z pilota. Zasilanie 230V jak również 24V. Karnisz o długosci 3m cena z montażem już od £620.

Oświetlenia schodów LED

Model wyżej wyzwala oświetlenie LED na wszystkich stopniach jednocześnie na dowolnie ustalony czas (5-120s). Natomiast model poniżej umożliwia włączenie światła kolejno na każdym stopniu. Oba sterowniki ruchu posiadają możliwość zaawansowanej regulacji jasności świecenia.

Inteligentne oświetlenia schodów LED / RGB. Działanie polega na samoczynnym włączeniu światła po wejściu na pierwszy stopień (z dołu lub góry). Zestaw na schody o 5 schodkach o szerokości 90 cm jiz do £350 z montażem.

Strona główna


Witamy Państwa na stronie as4u, która to jest stworzona przez profesjonaliste z ponad 25 letnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Działam na terenie Londynu i okolic M25. Profesjonalna znajomość w projektowaniu i montażu instalacji i systemów takich jak:

 • alarmy włamaniowe 
 • inteligentne domy 
 • oświetlenia domowe - instalacje elektryczne sterowane z tableta, telefonu
 • rolety elektryczne pokojowe i zewnętrzne
 • zasłony elektryczne
 • wideodomofony IP
 • automatyka domowa
 • systemy CCTV IP - podgląd zdalny przez telefon
 • kontrola dostępu
 • elektroniczne sterowania oświetleniem
 • sterowania bezprzewodowe
 • multiroom audio - radia w każdym pokoju (zone)
 • multiroom video HDMI - wszystko to sterowane z jednego programu z telefonu,tabletu,laptopa - zdalnie i na miejscu

Podstawą moją jest zadowolenie moich klientów, dlatego do każdego zlecenia podchodzę w sposób indywidualny, starając się dobrać odpowiedni sprzęt do zabezpieczanego obiektu, który sprosta najbardziej nietypowym wymaganiom. Ponadto przy doborze sprzętu zawsze sugeruję się ceną, co, do jakości i możliwości i możliwości, która jest często decydującym kryterium wyboru.

Wszystkie zlecenia wykonuje w oparciu o produkty najwyższej, jakości, najlepszych polskich oraz zagranicznych producentów. Możesz mieć pewność, że praca z as4u, będziesz cieszyć się przez długie długie lata sprawnie działającymi systemami, jakie zakładam.

Moim celem jest poprawa bezpieczeństwa i jakości życia moich klientów.

Gwarantuje Państwu najwyższy standard i poziom usług oraz bardzo dobrą jakość produktów znanych firm takich jak:

SATEL- PARADOX - TEXECOM - AIRLIVE - DSC - COMELIT- KENWEI - Genway - Urmet- OPTEX - COMPUTAR - VISONIC - GANZ - ELMES ELEKTRONIK - BCS - ROPAM ELEKTRONIK - FIBARO - ROGER - TAKEX - BOSCH- DAHUA - ...

Aby dowiedzieć się więcej o moich możliwosciach i proponowanych produktach oraz usługach prosimy o poruszanie się po stronie a w razie niejasnosci proszę o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  .

 


 !!! INTELIGENTNE DOMY - BEZPRZEWODOWE ROZWIĄZANIA !!! 

FIBARO

 

!!!   Smart Homes FIBARO przykładowe ceny + robocizna   !!! więcej

 

 

Sterowanie i zarządzanie domem całkowicie bezprzewodowo TABLETEM i przez INTERNET jak również szybkim dostępem z PILOTA. Za pomocą TABLETA masz dostęp do sterowania temperaturą w domu w każdym pomieszczeniu i strefie lub na kondygnacji.

Wideo domofon z wbudowana kamerą 180 stopni z obrazem na tablecie jak również jak jesteś poza domem z odbiorem wideo rozmowy na telefonie. Kamery CCTV z nagrywaniem, jeśli maja MOTO- ZOOM jest możliwość sterowania lewo - prawo i góra - dół.

 

Sterowanie oświetleniem włącz- wyłącz z funkcją dimer. Oświetlenia LED- RGB pełna obsługa kolorów. Inteligentne schody włączają się wtedy, gdy się do nich zbliżasz z zamiarem wejścia. Stopnie zapalają się sukcesywnie przed tobą.

  więcej + ceny 

Rolety elektryczne pokojowe, rolety zewnętrzne, zasłony elektryczne, brama automatyczna wjazdowa i garażowa z pełnym z natychmiastowym dostępem z TABLETA i z telefonu. Nagłośnienie domu strefowe z możliwością wyboru stacji radiowej innej w każdej strefie z dostępem do tysiącu utworów mp3.

Zabezpieczenie domu również sterowane z TABLETA i zdalnie przez Internet jak również z panela dotykowego 4, 3" przy drzwiach wejściowych, którego też można sterować automatyką domową.

  NOWOŚĆ kamery CCTV w systemie rozdzielczości AHD

NOWOŚĆ 2014

1280 x 720p

Innowacyjny system Analog HD (AHD) w wersji 1.0 pozwala na przesyłanie obrazu w rozdzielczości 1,3 MPIX po standardowym kablu koncentrycznym lub po kablu UTP, wykorzystując popularne transformatory (PTT120 lub EMX-PTT)!!!! Standard ten pozwala na podłaczenie kamer analogowych 960H jak i kamer AHD 1,3MPIX! Odległość na kablu koncentrycznym to max 500 metrów.

  

PODGLĄD PRZEZ INTERNET Z 1 KAMERY MEGAPIXELOWEJ IP

  

 KAMERY AIRLIVE WIDZĄCE 360 STOPNI INACZEJ DOOKULNA Kamera dookulna Airlive 360 stopn

  

Alarm GSM Touch Screen 3,5"

home alarm security GSM touch screen

Zestaw alarmowy z ekranem dotykowym 3,5"z powiadomieniem GSM o dużych mozliwościach z funkcja sterowania automatyka domowa. Pełne sterowanie alarmem z telefonu z systemem android.Cena z montażem juz od £444.

Zamek Biometryczny do drzwi

Zamek Biometryczny na odcisk palca.Pojemnośc do 99 odcisków.Możliwośc otwarcia dodatkowego kodem lub kluczem. Cena z montazem juz od £290 !

Zamek Biometryczny+karty

Biometryczny zamek na odcisk palca. Bardziej rozbudowany iż może pomiescić w pamięci do 120 odcisków i 120 kart zblizeniowych.Praca na bateriach do 1 roku czasu. Cena z montażem już od £390.

Domofon GSM

Domofon GSM. Odbieraj rozmowy gdzie kolwiek jestes.Otwieranie drzwi wejściowych przez sms !Obudowa stacji bramowej wandaloodporna ! Cena z zamontowaniem juz od £510.

Alarm Wireless z powiad GSM

Alarm z powiadomieniem GSM.Sterowany całkowicie z telefonu z systemem android.Praca na bateriach ok. 3lata.Cena z montażem już od £390.

Alarm PARADOX CANADA

Alarm firmy PARADOX CANADA prosty,pewny w działaniu.Niedrogi bo juz od £350 z montażem !

 

Alarm Touch Panel 5"PARADOX

A oto tzw wypas alarm firmy PARADOX CANADA z ekranem 5" !!! Posiada funkcje samodzielnego testowania systemu.Mozliwośc wyświetlania 32 planów pięter !!! Obudowa w 6 kolorach.Juz od £650 z 4 czujnikami PIR.

Wideodomofon 7" Competition

Wideodomofon z ekranem 7" z mozliwością rozbudowy do 3 monitorów. Cena z montazem już od £469

Wideodomofon 7"+keypad

Wideodomofon 7" z wbudowanym zamkiem szyfrowym z mozliwością rozbudowy do 3 monitorów.Kolor monitora biały lub czarny.Obudowa stacji bramowej ze stali nierdzewnej i wandaloodpornej.Cena z montażem od £499.

Kamera 5Mpx AirLive

Kamera megapixelowa firmy AirLive 5Mpx o rozdzielczosci 2592x1944 !!!


 

 

Nowość 4,3"

- pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 4,3" reagujący na delikatny dotyk
- graficzny interfejs użytkownika z kolorowymi ikonami
- funkcje MAKRO ułatwiające sterowanie elementami automatyki domowej
- diody LED informujące o bieżącym stanie systemu
- możliwość dopasowania ekranu statusu do potrzeb użytkownika
- 2 wejścia
- możliwość uruchomienia alarmów NAPAD, POŻAR, POMOC,


 

Moduł GSM

Moduł GSM, który umożliwia przekierowanie rozmów z panela zewnętrznego wideodomofonu KENWEI na telefon poprzez sieć GSM oraz zapewnia zdalny dostęp do niektórych funkcji wideodomofonu.

- przekierowanie rozmów na telefon
- możliwość zdalnego otworzenia wejścia

Nowość KENWEI 4,3"

Nowość! Kompletny zestaw wideodomofonu z ekranem kolorowym LCD o przekątnej 4,3 cala + panel zewnętrzny. Monitor zapewnia wszystkie podstawowe funkcje - rozmowa, otwieranie elektrozaczepu, podgląd w dowolnym momencie. Dodatkowo umożliwia ustawienie dwóch poziomów głośności dzwonienia oraz funkcję wyciszenia dzwonka, możliwe jest także dołączenie dodatkowego przycisku dzwonka oraz podłączenie monitora do telewizora. Panel to niezawodna, wandaloodporna jednostka charakteryzująca się niewielkimi rozmiarami i dużą solidnością. Widzenie nocne zapewniają 3 diody świecące światłem białym, włączane czujnikiem zmierzchowym.Cena z montażem od £370

Monitor Wideodomofonu 7"

Wyświetlacz kolorowy 7". Standardowa obsługa 2 paneli bramowych lub 6 kamer monitoringu wizyjnego. Dodatkowo ułatwiona obsługa dla osób niepełnosprawnych bądź dzieci za pomocą przycisku sterującego. Możliwość dołączenia 3 dodatkowych monitorów lub słuchawek.
Opcjonalnie funkcja pamięci w wersji W200, umożliwia automatyczną rejestrację zdjęć lub filmów z DŹWIĘKIEM, możliwość ręcznego wykonania zdjęcia bądź nagrania filmu. Ponadto wersja z pamięcią oferuje rozbudowane funkcje pozostawiania wiadomości zarówno dla odwiedzającego jak i dla domowników - funkcja automatycznej sekretarki oraz umożliwia nagranie własnego dzwonka. Wersja W200 obsługuje karty SD do 16GB, dane z karty mogą być przenoszone i archiwizowane w komputerze. Trwała obudowa z ramką w kolorze srebrnym.

Monitor Wideodomofonu 10"

Wyświetlacz kolorowy 10" TFT-LCD. Standardowa obsługa 2 paneli bramowych lub 6 kamer monitoringu wizyjnego. Dodatkowo ułatwiona obsługa dla osób niepełnosprawnych bądź dzieci za pomocą przycisku sterującego. Możliwość dołączenia 3 dodatkowych monitorów lub słuchawek. Możliwość podłączenia stacjonarnej linii telefonicznej co umożliwia: przekierowanie rozmów z panela bramowego na dowolny numer telefoniczny, zdalne sterowanie niektórymi funkcjami – np. otwarcie elektrozaczepu. Wbudowana funkcja pamięci umożliwia automatyczną rejestrację zdjęć lub filmów z DŹWIĘKIEM, możliwość ręcznego wykonania zdjęcia bądź nagrania filmu. Oferuje rozbudowane funkcje pozostawiania wiadomości zarówno dla odwiedzającego jak i dla domowników - funkcja automatycznej sekretarki oraz umożliwia nagranie własnego dzwonka. Obsługuje karty micro SD do 16GB, dane z karty mogą być przenoszone i archiwizowane w komputerze.

 


Wszystkie ceny na stronie są oriętacyjne - przybliżone i w każdej chwili mogą ulec zmianie. Jeśli chcesz dostać aktualną cenę na usługę to tylko na miejscu wykonywanego montażu. Na stronie są zestawy z materiałem i robocizną.  Czas realizacji zamówienia urządzeń 3-5 dni roboczych. Wszelkie kopiowanie tekstu i zdjęć oraz rozpowszechnianie bez porozumienia się z właścicielem jest ZABRONIONE.